واگذاری ۲۳۰ قطعه زمین به متقاضیان در روستای رمکان
16 خرداد 1400 - 21:13
بازدید 315
رئیس شورای اسلامی رمکان گفت: در دوره پنجم شورای اسلامی ۲۳۰ قطعه زمین در روستای رمکان توسط بنیاد مسکن به متقاضیان زمین با اولویت جوانان واگذار گردیده است.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی رمکان ، داود بلالی رئیس شورای اسلامی رمکان افزود: در مرحله اول به همه جوانان بومی متقاضی زمین که پرونده‌های خود را تحویل نموده اند زمین واگذار گردید،

وی گفت: متاسفانه به علت نامرغوب بودن بعضی قطعات، تعدادی از آنها جابجا گردید و تعداد کمتر از ۲۰ نفر باقی ماندند که اولویت واگذاری در مرحله بعد با این افراد خواهد بود.
رییس شورای اسلامی رمکان ادامه داد: علاوه بر این، تعداد ۲۵۰ قطعه درون بافتی نیز که سالها با مشکل ساخت و ساز مواجه بودن با مساعدت بنیاد مسکن موفق به دریافت قرارداد واگذاری گردیدند.
بلالی شروط واگذاری زمین توسط بنیاد مسکن را تأهل یا داشتن حداقل ۲۵ سال برای افراد مجرد، داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت سربازی و سکونت حداقل ۵ سال در روستا را عنوان نمود و افزود: با توجه به اینکه تعدادی از جوانان متأهل فاقد کارت معافیت ‌و پایان خدمت و تعدادی دیگر نیز به دلیل عدم آگاهی ،سند یا وام مسکن متعلق به غیر به نامشان صادر گردیده نیازمند دریافت زمین میباشند، پیگیری های زیادی در این زمینه انجام پذیرفته ولی متأسفانه تا بحال این مهم امکانپذیر نگردیده و امیدواریم‌ به هر طریق ممکن مشکل این عزیزان نیز حل گردد.

وی افزود: انتخاب قطعات و نام افراد برای واگذاری در تمام مراحل به صورت قرعه کشی با حضور نمایندگان بخشداری، بنیاد مسکن و شورای اسلامی بوده است.
رییس شورای اسلامی رمکان تصریح کرد: درخواست جدید جهت الحاق به محدوده و واگذاری زمین برای افرادی که در مرحله قبل به آنها زمین تعلق نگرفته، متقاضیان جدید و افراد ساکن در روستا که جمعاً تعداد آنها به ۲۰۰ نفر می‌رسد انجام گردیده و مراحل قانونی آن توسط بنیاد مسکن در حال اجرا می باشد که با همکاری بسیار خوب بنیادمسکن و منطقه آزاد به زودی واگذاری انجام خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه‌های ارسال‌شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبان در وب‌سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.