عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی رمکان برای آسفالت تمام معابر خاکی
26 فروردین 1402 - 11:56
بازدید 81
شهردار رمکان از عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی رمکان برای آسفالت تمام معابر خاکی این شهر خبر داد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی رمکان به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، طاها ابراهیمی قشمی امروز با اشاره به اولویت مدیریت شهری در اجرای زیرسازی و آسفالت معابر شهر رمکان، افزود: آسفالت تمامی معابر شهر رمکان یکی از رویکردهای اصلی شهرداری و شورای اسلامی است.

وی ادامه داد: ارتقای کیفیت معابر به عنوان یکی از معیارهای اثرگذار بر کیفیت زندگی شهروندان و از مسائل مهم دخیل بر رضایتمندی عملکرد شهرداری ها محسوب می شود.

شهردار رمکان با اشاره به حمایت های همه جانبه اعضای شورای اسلامی، بیان کرد: با هدف تسهیل در عبور و مرور، زیرسازی و آماده سازی ۲۵ هزار متر مربع از معابر شهر رمکان در حال اجرا می باشد و بزودی آسفالت آن نیز با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم با اعتبار کلی ۷۵ میلیارد ریال انجام خواهد گردید.

وی با بیان اینکه آسفالت و بهسازی تمام معابر شهر رمکان به عنوان اولویت در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی قرار  دارد، گفت: طی سالهای اخیر زیرسازی، جدول کشی و آسفالت مقدار قابل توجهی از معابر شهر رمکان انجام شده و در همین راستا در سال گذشته ۴۳ هزار متر مربع از معابر این شهر با اعتبار ۹۸میلیارد ریال زیرسازی و آسفالت گردیده است.

ابراهیمی افزود: با توجه به وسعت شهر رمکان شامل بافت قدیم و شهرکها و وجود معابر خاکی زیاد آن که بالغ بر ۲۵۰ هزار متر مربع می رسد آسفالت همه معابر با توجه به هزینه های بالای زیرسازی و آسفالت و از سوی دیگر درآمدهای ناچیز شهرداری غیر ممکن می باشد و با مطالبات به حق اهالی شهر رمکان در این حوزه، نیاز هست استانداری و سازمان منطقه آزاد قشم  در این خصوص حمایت نمایند.

شهردار رمکان در پایان با تقدیر از تعامل شهروندان با شهرداری در اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت معابر، تصریح کرد: همه شهروندان حق برخورداری از آسفالت را دارند و در این راستا با توجه به اصول توسعه متوازن شهری، شهرداری رمکان در اجرای زیرسازی و آسفالت تمامی معابر عزم جدی دارد.

پایان پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه‌های ارسال‌شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبان در وب‌سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.